SEZONA 2022/23
Jaro 2023
Konečné tabulky:
1. A sk. B - sestup do 1. B
Rk. | Družstvo | Záp. | + | 0 | - | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TJ Sokol Pohořelice | 26 | 21 | 3 | 2 | 91:34 | 66 |
2 | TJ Sokol Hroznová Lhota | 26 | 19 | 2 | 5 | 81:27 | 59 |
3 | SK Agro Vnorovy | 26 | 16 | 2 | 8 | 65:51 | 50 |
4 | TJ Slavoj Rohatec | 26 | 13 | 2 | 11 | 68:65 | 41 |
5 | MFK Vyškov „B“ | 26 | 13 | 0 | 13 | 69:56 | 39 |
6 | TJ Slavoj Velké Pavlovice | 26 | 11 | 4 | 11 | 63:56 | 37 |
7 | RAFK Rajhrad | 26 | 11 | 4 | 11 | 50:57 | 37 |
8 | 1FK Družstevník Nikolčice | 26 | 10 | 5 | 11 | 66:66 | 35 |
9 | SK Vojkovice | 26 | 7 | 7 | 12 | 47:61 | 28 |
10 | FK Baník Dubňany | 26 | 8 | 3 | 15 | 54:67 | 27 |
11 | FC Veselí n. Moravou | 26 | 7 | 6 | 13 | 44:63 | 27 |
12 | FK Valtice | 26 | 8 | 2 | 16 | 42:72 | 26 |
13 | TATRAN Kohoutovice | 26 | 7 | 4 | 15 | 41:83 | 25 |
14 | FK Milotice | 26 | 6 | 6 | 14 | 43:66 | 24 |
3. třída sk. A
1 | VRACOV | 20 | 16 | 2 | 2 | 54:15 | 50 |
2 | NESYT Hodonín | 20 | 12 | 4 | 4 | 42:25 | 40 |
3 | Žádovice | 20 | 12 | 2 | 6 | 53:33 | 38 |
4 | Vřesovice | 20 | 11 | 2 | 7 | 74:52 | 35 |
5 | Moravany | 20 | 9 | 7 | 4 | 62:45 | 34 |
6 | Lužice | 20 | 8 | 8 | 4 | 44:37 | 32 |
7 | Vlkoš B | 20 | 7 | 1 | 12 | 42:54 | 22 |
8 | Milotice B | 20 | 6 | 3 | 11 | 39:60 | 21 |
9 | Mikulčice | 20 | 4 | 2 | 14 | 30:64 | 14 |
10 | Kostelec | 20 | 3 | 4 | 13 | 26:50 | 13 |
11 | Žeravice | 20 | 3 | 3 | 14 | 39:70 | 12 |
OP dorost
Rk. | Družstvo | Záp. | + | 0 | - | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Žarošice | 15 | 12 | 2 | 1 | 88:14 | 38 |
2 | Těmice | 15 | 9 | 3 | 3 | 49:16 | 30 |
3 | Kostelec | 15 | 7 | 1 | 7 | 27:46 | 22 |
4 | Milotice | 15 | 7 | 1 | 7 | 49:27 | 22 |
5 | KEN Veselí/Vnorovy | 15 | 6 | 1 | 8 | 45:46 | 19 |
6 | Čejč | 15 | 0 | 0 | 15 | 18:127 | 0 |
OP starší žáci
Rk. | Družstvo | Záp. | + | 0 | - | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Velká nad Veličkou | 18 | 14 | 1 | 3 | 84:15 | 43 |
2 | Rohatec | 18 | 13 | 0 | 5 | 80:48 | 39 |
3 | Strážnice/Veselí | 18 | 12 | 2 | 4 | 46:23 | 38 |
4 | Prušánky | 18 | 10 | 1 | 7 | 47:39 | 31 |
5 | Dubňany/Mutěnice | 18 | 9 | 2 | 7 | 42:37 | 29 |
6 | Starý Poddvorov | 18 | 9 | 0 | 9 | 22:27 | 27 |
7 | Žarošice/Násedlovice | 18 | 6 | 1 | 11 | 42:74 | 19 |
8 | FK Hodonín C | 18 | 6 | 1 | 11 | 27:35 | 19 |
9 | Milotice | 18 | 4 | 2 | 12 | 20:48 | 14 |
10 | Lipov | 18 | 1 | 2 | 15 | 11:75 | 5 |
"A tým":
NE 11.6. 16:30 Milotice - Kohoutovice 5 - 4 (Bartoň Z. 2, Cupal A., Nikl R., Nedvědický J.)
"B tým":
NE 11.6. 14:00 Milotice - Žádovice 1 - 6 (Grufík M.)
"A tým":
NE 4.6. 17:30 Valtice - Milotice 1 - 2 (Holub P., Bartoň Z.)
"B tým":
SO 3.6. 17:30 Nesyt Hodonín - Milotice 3 - 0
Přípravka:
ČT 1.6. 17:00 Milotice - Kostelec 5 - 4
SO 3.6. 13:30 Milotice - Těmice 3 - 5
"A tým":
NE 28.5. 16:30 Milotice - Vyškov "B" 2 - 3 (Bartoň Z., Cupal A.)
"B tým":
NE 28.5. 17:30 Mikulčice - Milotice 7 - 1 (Grufík M.)
Dorost:
NE 28.5. 14:00 Těmice - Milotice 3 - 4
Žáci:
SO 27.5. 10:00 Milotice - St. Poddvorov 0 - 0
Přípravka:
SO 27.5. 9:15 Lužice - Milotice 4 - 9
"A tým":
NE 21.5. 16:30 Rohatec - Milotice 3 - 1 (Macháček Michal)
"B tým":
SO 20.5. 17:30 Milotice - Kostelec 3 - 1 (Brhel O., Luža V., Hofr L.)
Dorost:
NE 21.5. 13:30 Milotice - KEN Veselí / Vnorovy 1 - 1
Žáci:
SO 20.5. 15:00 Rohatec - Milotice 3 - 0 kontumačně
"A tým":
NE 14.5. 16:30 Milotice - Veselí nad Moravou 1 - 1 (Habáň R.)
"B tým":
NE 14.5. 17:00 Žeravice - Milotice 1 - 1 (Vašulka P.)
Dorost:
volno
Žáci:
SO 13.5. 10:00 Milotice - Strážnice/Veselí 0 - 5
Přípravka:
NE 14.5. 10:00 Prušánky - Milotice
"A tým":
NE 7.5. 17:00 Nikolčice - Milotice 2 - 4 (Nedvědický J., Holub P., Macháček M., Cupal A.)
"B tým":
volno
Dorost:
NE 7.5. 14:00 Milotice - Těmice 1 - 3
Žáci:
SO 6.5. 10:00 Prušánky - Milotice 1 - 1
Přípravka:
ÚT 2.5. 17:00 Rohatec - Milotice 8 - 10
"A tým":
SO 29.4. 16:30 Vojkovice - Milotice 3 - 3 (Nedvědický J. 2. Nikl R.)
"B tým":
PÁ 28.4. 17:30 Milotice - Moravany 1 - 4 (Hofr L.)
PO 1.5. 17:00 Milotice - Vlkoš "B" 1 - 2 (Grufík M.)
Dorost:
NE 30.4. 14:15 Kostelec - Milotice 2 - 1
Žáci:
SO 29.4. 10:00 Milotice - Lipov 5 - 0
Přípravka:
SO 29.4. 10:00 Čejkovice/Šardice - Milotice 4 - 11
"A tým":
NE 23.4. 16:30 Milotice - Pohořelice 1 - 3 (Holub P.)
"B tým":
SO 22.4. 16:30 Vřesovice - Milotice 8 - 1 (Snopek A.)
Dorost:
NE 30.4. 14:15 Kostelec - Milotice
Žáci:
ST 19.4. 17:30 Milotice - FK Hodonín "C" 2 - 1
SO 22.4. 9:30 Dubňany/Mutěnice - Milotice 4 - 1
Přípravka:
SO 22.4. 13:30 Milotice - FK Hodonín "C" 12 - 10
"A tým":
NE 16.4. 16:30 Vnorovy - Milotice 0 - 0
"B tým":
SO 15.4. 16:30 Milotice - Moravany odloženo
Dorost:
NE 16.4. 14:15 Žarošice - Milotice 3 - 0
Žáci:
SO 15.4. 10:00 Milotice - FK Hodonín "C" odloženo
Přípravka:
NE 16.4. 10:00 Rohatec - Milotice odloženo
"A tým":
NE 9.4. 16:00 Milotice - Dubňany 1 - 1 (Kuchař D.)
"B tým":
SO 8.4. 16:00 Vracov - Milotice 3 - 0
Dorost:
NE 9.4. 13:30 Milotice - Čejč 9 - 3
Žáci:
SO 8.4. 10:30 Velká nad Veličkou - Milotice 3 - 0 kontumačně
Přípravka:
SO 8.4. 13:30 Milotice - Uhřice 6 - 6
"A tým":
SO 1.4. 16:00 Rajhrad - Milotice 2 - 2 (Holub P., Nikl R.)
"B tým":
NE 2.4. 16:00 Milotice - Lužice 0 - 2
Dorost:
NE 2.4. 13:45 KEN Veselí/Vnorovy - Milotice 6 - 1
Žáci:
SO 1.4. 10:00 Milotice - Žarošice/Násedlovice 2 - 4
"A tým":
NE 26.3. 15:00 Milotice - Hrozn. Lhota 2 - 4 (Bidmon M., Nedvědický J.)
"A tým":
SO 18.3. 12:45 Velké Pavlovice - Milotice 1 - 2 (Cupal A., Habáň R.)
Zimní příprava 2023
"A tým":
NE 12.2. 11:30 Milotice - Vlkoš 6 - 6 (Holub 2, Tománek, Cupal, Brhlík, vlastní)
ČT 16.2. soustředění Tasovice
PÁ 17.2. 19:00 Milotice - Dobšice 0 - 9
SO 25.2. 17:00 Milotice - Šardice 1 - 7 (Bidmon)
SO 4.3. 11:00 Milotice - Vel. Bílovice 0 - 2 tréninkové hřiště Milotice
SO 11.3. 11:00 Milotice - Svatobořice 3 - 3 (Holub P., Kuchař D., Nedvědický J.)
"B tým":
NE 19.3. 14:00 Milotice - Tv. Lhota ZRUŠENO ze strany soupeře
SO 25.3. 14:00 Milotice - Mor. Písek 2 - 2
"Dorost":
SO 4.3. 10:00 Milotice - St. Poddvorov 0 - 6, UT Dubňany
NE 26.3. 13:00 Milotice - Rohatec 2 - 2
Podzim 2022
"A tým":
SO 5.11. 14:00 Milotice - Velké Pavlovice 3 - 2 (Holub P., Habáň R., Antoš Z.)
Přípravka:
PO 29.10. 15:30 Milotice - Uhřice 8 : 8
"A tým":
SO 29.10. 10:30 Kohoutovice - Milotice 1 - 0
"B tým":
SO 29.10. 14:00 Žádovice - Milotice 2 - 1 (Toman P.)
Dorost:
SO 29.10. 13:00 Milotice - Čejč 13 - 0
"A tým":
NE 23.10. 15:00 Milotice - Valtice 0 - 1
"B tým":
SO 22.10. 15:00 Milotice - Nesyt Hodonín 4 - 2 (Antoš Z. 2, Toman, Střelecký)
Dorost:
NE 23.10. 12:45 Žarošice - Milotice 2 - 0
Žáci:
SO 22.10. 10:00 Milotice - Velká nad Veličkou 2 - 0
Přípravka:
NE 23.10. 10:00 Čejkovice/Šardice - Milotice
"A tým":
NE 16.10. 10:30 Vyškov "B" - Milotice 1 - 2 (Nwdvědický, Tománek)
"B tým":
NE 16.10. 15:00 Milotice - Mikulčice 3 - 0 (Grufík M., Snopek, Nedvědický)
Dorost:
NE 16.10. 12:30 Milotice - Kostelec 7 - 0
Žáci:
NE 16.10. 9:0 Hodonín "C" - Milotice 0 - 1
Přípravka:
SO 15.10. 13:30 Milotice - Těmice 8 - 10
"A tým":
NE 9.10. 15:30 Milotice - Rohatec 1 - 5 (Snopek A.)
"B tým":
NE 9.10. 15:30 Kostelec - Milotice 0 - 0
Žáci:
ÚT 4.10. 16:30 Milotice - Rohatec 0 - 10
NE 9.10. 10:15 Žarošice/Násedlovice - Milotice 2 - 1
Přípravka:
SO 8.10. 13:30 Milotice - Lužice/Mikulčice 10 - 6
"A tým":
SO 1.10. 15:30 Veselí nad Moravou - Milotice 5 - 2 (Nedvědický J., Cupal A.)
"B tým":
NE 2.10. 15:30 Milotice - Žeravice 7 - 3 (Snopek A. 2, Kundrata L., Mikéska, Hofr, Střelecký, vlastní)
Dorost:
SO 1.10. 10:00 Bukovany - Milotice 1 - 9
NE 2.10. 13:00 Milotice - Žarošice 1 - 3
Žáci:
NE 2.10. 10:30 Starý Poddvorov - Milotice 3 - 1
Přípravka:
PO 26.9. 17:00 Kostelec - Milotice 6 - 6
ČT 29.9. 17:00 Lovčice - Milotice 8 - 11
"A tým":
NE 25.9. 16:00 Milotice - Nikolčice 1 - 5 (Nikl R.)
Dorost:
SO 24.9. 10:00 Čejč - Milotice 0 - 7
"A tým":
NE 18.9. 16:00 Milotice - Vojkovice 1 - 2 (Klvaň)
"B tým":
PÁ 16.9. 17:00 Vlkoš "B" - Milotice 3 - 5 (Snopek A. 3, Hofr L., Brhlík D.)
Dorost:
NE 18.9. 13:30 Milotice - KEN Veselí/Vnorovy 3 - 0
Žáci:
NE 18.9. 9:00 Strážnice/Veselí - Milotice 3 - 0
Přípravka:
SO 17.9. 13:30 Milotice - Rohatec 11 - 5
"A tým":
SO 10.9. 10:30 Pohořelice - Milotice 5 - 1
"B tým":
NE 11.9. 16:30 Milotice - Vřesovice 5 - 4
Dorost:
NE 11.9. 13:15 Bukovany - Milotice odloženo na 1.10.
Žáci:
SO 10.9. 10:00 Milotice - Prušánky 3 - 4
Přípravka:
NE 11.9. 16:00 Uhřice - Milotice 5 - 8
"A tým":
NE 4.9. 16:30 Milotice - Vnorovy 2 - 3 (Nikl R., Snopek A.)
"B tým":
NE 4.9. 16:30 Moravany - Milotice 5 - 2 (Kundrata L. 2)
Dorost:
NE 4.9. 14:00 Milotice - Těmice 1 - 1
Žáci:
SO 3.9. 11:15 Lipov - Milotice 0 - 0
Přípravka:
SO 3.9. 13:30 Milotice - Čejkovice/Šardice 7 - 8
"A tým":
NE 28.8. 16:30 Dubňany - Milotice 3 - 1 (Tománek K.)
"B tým":
SO 27.8. 17:00 Milotice - Vracov (Snopek A.)
Dorost:
NE 28.8. 14:45 Kostelec - Milotice 1 - 0
Žáci:
ST 31.8. 17:30 Milotice - Dubňany/Mutěnice
Přípravka:
NE 28.8. 11:30 Těmice - Milotice 5 - 11
"A tým":
NE 21.8. 17:00 Milotice - Rajhrad 2 - 2 (Holub P., Habáň R.)
"B tým":
NE 21.8. 17:00 Lužice - Milotice 2 - 2 (Toman P., Kundrata L.)
"A tým":
NE 14.8. 16:30 Hroznová Lhota - Milotice 3 - 1 (Nedvědický J.)
"B tým":
SO 13.8. 17:30 přípravný zápas Milotice - Věteřov 0 - 1
Letní příprava 2022
"A tým":
ÚT 12.7. zahájení přípravy
ST 20.7. 18:30 přípravný zápas Milotice - St. Poddvorov 5:2 (Nedvědický 4, Bartoň)
SO 23.7. 9:30 přípravný zápas Vracov - Milotice 0 - 6 (Nedvědický, Bartoň, Klvaň, Nikl, Tománek, Měchura)
SO 30.7. 10:30 přípravný zápas Milotice - Vel. Bílovice 3:4 (Nedvědický, Klvaň, Cupal)
NE 7.8. 17:00 přípravný zápas Milotice - Kozojídky 2:1 (Bartoň, Nedvědický)
"B tým":
SO 13.8. 17:30 přípravný zápas Milotice - Věteřov