SEZONA 2021/22
Mistrovské zápasy - jaro 2022
Tabulka áčko 1. A třída sk. B
Rk. | Družstvo | Záp. | + | 0 | - | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TJ Moravan Lednice | 26 | 21 | 2 | 3 | 80:17 | 65 |
2 | MFK Vyškov „B“ | 26 | 16 | 4 | 6 | 82:47 | 52 |
3 | FK Baník Dubňany | 26 | 15 | 4 | 7 | 62:38 | 49 |
4 | FK Milotice | 26 | 15 | 3 | 8 | 72:48 | 48 |
5 | TJ Sokol Hroznová Lhota | 26 | 14 | 5 | 7 | 61:41 | 47 |
6 | FC Veselí n. Moravou | 26 | 15 | 1 | 10 | 80:57 | 46 |
7 | TJ Slavoj Rohatec | 26 | 11 | 8 | 7 | 54:44 | 41 |
8 | TATRAN Kohoutovice | 26 | 13 | 2 | 11 | 52:46 | 41 |
9 | TJ Slavoj Velké Pavlovice | 26 | 8 | 5 | 13 | 49:51 | 29 |
10 | 1FK Družstevník Nikolčice | 26 | 9 | 2 | 15 | 46:62 | 29 |
11 | FK Valtice | 26 | 8 | 4 | 14 | 45:73 | 28 |
12 | SK Šlapanice | 26 | 6 | 2 | 18 | 33:78 | 20 |
13 | SK Vacenovice | 26 | 5 | 3 | 18 | 37:86 | 18 |
14 | TJ Kordárna Velká nad Veličkou | 26 | 3 | 1 | 22 | 28:93 | 10 |
Tabulka béčko 3. třída sk A
Rk. | Družstvo | Záp. | + | 0 | - | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baník Dubňany B | 20 | 19 | 0 | 1 | 99:21 | 57 |
2 | FC VRACOV | 20 | 15 | 4 | 1 | 62:23 | 49 |
3 | FK Vlkoš B | 20 | 10 | 3 | 7 | 55:40 | 33 |
4 | NESYT Hodonín | 19 | 9 | 3 | 7 | 45:42 | 30 |
5 | FK Milotice B | 20 | 8 | 5 | 7 | 48:54 | 29 |
6 | Sokol Žádovice | 20 | 7 | 2 | 11 | 41:57 | 23 |
7 | Sokol Vřesovice | 20 | 7 | 2 | 11 | 63:69 | 23 |
8 | Slavoj Moravany | 20 | 6 | 4 | 10 | 47:59 | 22 |
9 | Baník Lužice | 20 | 6 | 2 | 12 | 35:49 | 20 |
10 | TJ Mikulčice | 19 | 5 | 3 | 11 | 32:76 | 18 |
11 | SK Kostelec | 20 | 1 | 4 | 15 | 27:64 | 7 |
Tabulka dorost OP
Rk. | Družstvo | Záp. | + | 0 | - | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FK Ratíškovice B | 20 | 16 | 1 | 3 | 114:26 | 49 |
2 | Kobylí-Bořetice | 20 | 14 | 2 | 4 | 140:24 | 44 |
3 | FK Milotice | 20 | 14 | 2 | 4 | 102:34 | 44 |
4 | Charvátská N. V. | 20 | 13 | 4 | 3 | 97:21 | 43 |
5 | SK Žarošice | 20 | 10 | 2 | 8 | 77:52 | 32 |
6 | Čejkovice-Hovorany | 20 | 10 | 1 | 9 | 83:68 | 31 |
7 | Agro Vnorovy | 20 | 8 | 2 | 10 | 76:72 | 26 |
8 | Těmice-Mor.Písek | 20 | 8 | 2 | 10 | 48:78 | 26 |
9 | Družba Bukovany | 20 | 5 | 0 | 15 | 37:135 | 15 |
10 | Sokol Brumovice | 20 | 3 | 0 | 17 | 17:149 | 9 |
11 | SK Kostelec | 20 | 1 | 0 | 19 | 19:151 | 3 |
Tabulka žáků OS
Rk. | Družstvo | Záp. | + | 0 | - | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Čejč-Hovorany | 16 | 11 | 2 | 3 | 76:33 | 35 |
2 | SK Žarošice | 16 | 8 | 5 | 3 | 42:29 | 29 |
3 | Sokol Petrov | 16 | 8 | 2 | 6 | 49:31 | 26 |
4 | Mor.Písek-Žeravice | 16 | 5 | 2 | 9 | 25:55 | 17 |
5 | FK Milotice | 16 | 1 | 3 | 12 | 15:59 | 6 |
"A tým":
SO 11.6. 16:30 Hroznová Lhota - Milotice 1 - 4 (Novák Š. 2, Bartoň Z., Macáenek O.)
"B tým":
SO 11.6. 14:45 Kostelec - Milotice 3 - 3 (Dobeš P., Snopek A., Kundrata L.)
Dorost:
SO 11.6. 14:00 Milotice - Čejkovice/Hovorany 6 - 2
"A tým":
SO 4.6. 17:00 Milotice - Šlapanice 5 - 2 (Nedvědický J. 2, Snopek A. 2, Novák Š.)
"B tým":
SO 4.6. 14:00 Milotice - Žádovice 1 - 1 (Kundrata L.)
Žáci:
SO 4.6. 10:00 Čejč/Hovorany - Milotice 4 - 5
"A tým":
NE 29.5. 16:30 Milotice - Rohatec 1 - 2 (Antoš Z.)
Dorost:
NE 29.5. 14:00 Milotice - Těmice/Mor. Písek 5 - 0
"A tým":
SO 21.5. 17:00 Velká nad Veličkou - Milotice 3 - 5 (Novák Š. 2, Nikl R. 2, Bartoň Z.)
"B tým":
NE 22.5. 17:00 Milotice - Moravany 3 - 0 (Novák Š. 2, Snopek)
Dorost:
NE 22.5. 14:45 Vnorovy - Milotice 1 - 3
Žáci:
ÚT 17.5. 17:30 Žarošice - Milotice 4 - 1
Přípravka:
SO 21.5. 9:15 Lužice - Milotice 4 - 4
"A tým":
NE 15.5. 16:30 Milotice - Dubňany 0 - 2
"B tým":
PÁ 13.5. 17:30 Vlkoš/Ježov - Milotice 2 - 2 (Novák Š., Školař)
Dorost:
NE 15.5. 14:00 Milotice - Brumovice 5 - 1
Žáci:
SO 14.5. 13:30 Milotice - Mor. Písek/Žeravice 1 - 1
Přípravka:
SO 14.5. 10:30 Milotice - Rohatec 1 - 15
"A tým":
NE 8.5. 10:30 Vyškov "B" - Milotice 2 - 7 (Antoš D. 2, Novák Š. 2, Nedvědický J., Budík P., Bartoň Z.)
"B tým":
NE 8.5. 16:30 Milotice - Dubňany "B" 3 - 6 (Nikl R., Lamáček L., Brhlík D.)
Dorost:
PÁ 6.5. 17:30 Kobylí/Bořetice - Milotice 5 - 1
"A tým":
NE 1.5. 16:30 Milotice - Lednice 0 - 3
"B tým":
NE 1.5. 16:30 Mikulčice - Milotice 1 - 3 (Klvaň, Julínek, Snopek)
Dorost:
NE 1.5. 14:00 Milotice - Ratíškovice "B" 1 - 5
Žáci:
SO 30.4. 13:30 Milotice - Čejč/Hovorany 0 - 8
"A tým":
SO 23.4. 16:00 Veselí nad Moravou - Milotice 2 - 4 (Novák Š.2, Antoš D., Bartoň)
"B tým":
NE 24.4. 16:00 Milotice - Vracov 3 - 3 ( Holub P. 2, Snopek A.)
Dorost:
NE 24.4. 13:45 Žarošice - Milotice 3 - 1
Přípravka:
NE 24.4. 10:00 Mikulčice - Milotice 0 - 12
"A tým":
NE 17.4. 16:00 Milotice - Velké Pavlovice 2 - 0 (Novák Š, Habáň R.)
"B tým":
SO 16.4. 16:00 Nesyt Hodonín - Milotice 4 - 1 (Měchura M.)
Dorost:
NE 17.4. 13:30 Milotice - Bukovany 7 - 1
Žáci:
SO 16.4. 13:30 Milotice - Žarošice 1 - 2
Přípravka:
SO 16.4. 10:30 Milotice - Blatnice 5 - 18
"A tým":
SO 9.4. 10:30 Kohoutovice - Milotice 2 - 0
"B tým":
NE 10.4. 15:30 Milotice - Lužice 3 - 0 (Snopek A. 2, Měchura)
Žáci:
SO 9.4. 13:00 Mor. Písek/Žeravice - Milotice 2 - 1
"A tým":
NE 3.4. 15:30 Milotice - Vacenovice 1 - 0 (Habáň R.)
"B tým":
SO 2.4. 15:30 Vřesovice - Milotice 7 - 3 (Snopek A. 2, Nikl R.)
Dorost:
NE 3.4. 13:00 Milotice - Charvátská N. Ves 2 - 2
Žáci:
SO 2.4. 13:00 Milotice - Petrov 0 - 4
"A tým":
NE 27.3. 14:00 Valtice - Milotice 2 - 2 ( Novák Š. 2)
"A tým":
NE 20.3. 14:00 mistrovský zápas Milotice - Nikolčice 4 - 1 (Novák Š. 3, Antoš D.)
Zimní příprava 2022
"A tým":
ST 12.1. 18:00 zahájení zimní přípravy
SO 29.1. 17:00 přípravný zápas Milotice - Vlkoš 4:8 (Kundrata R., Antoš D., Nedvědický J, Knotek P.)
ČT 10.2. 9:00 soustředění Tasovice u Znojma
ČT 10.2. 18:00 přípravný zápas Milotice - FK Znojmo 6:1 (Nedvědický J. 2, Antoš D. 2, Krist O., Holub P.)
SO 12.2. přípravný zápas Tasovice - Milotice 8:0
SO 19.2. 10:00 přípravný zápas Milotice - Ždánice 5:0 (Antoš D. 3, Novák Š., vlastní) UT Dubňany
SO 26.2. 18:00 přípravný zápas Milotice - Vnorovy 4:0 ( Antoš D., Novák Š., Nedvědický, Knotek) UT Dubňany
NE 6.3. 14:00 přípravný zápas Milotice - Kyjov 6:3 (Holub 3, Novák, Fibinger, Habáň)
SO 12.3. 15:00 přípravný zápas Svatobořice - Milotice 2:7 (Antoš D. 3, Novák Š. 3, Kundrata R.)
"B tým":
SO 19.3. 15:00 přípravný zápas Násedlovice - Milotice 8 - 0
SO 26.3. 15:00 přípravný zápas Milotice - Sobůlky 0 - 4
Dorost:
NE 27.2. 12:00 přípravný zápas Milotice - Dubňany/Mutěnice ml. dorost 3:1, UT Dubňany
NE 13.3. 14:00 přípravný zápas Milotice - Rohatec ZRUŠENO
SO 19.3. 13:00 přípravný zápas Milotice - Kostelec ZRUŠENO
Mistrovské zápasy - podzim 2021
"A tým":
SO 30.10. 14:00 Nikolžice - Milotice 0 - 4 (Holub P., Kundrata R., Novák Š., Nedvědický J.)
"A tým":
NE 24.10. 15:00 Milotice - Hroz. Lhota 0 - 3
"B tým":
SO 23.10. 15:00 Milotice - Kostelec 2 - 1 (Snopek A., Klvaň P.)
"Dorost":
SO 23.10. 12:45 Čejkovice/Hovorany - Milotice 3 - 7
"St. žáci":
ST 20.10. 16:30 Milotice - Mor. Písek 1 - 1
SO 23.10. 13:00 Žarošice - Milotice 0 - 0
"St. přípravka":
PO 18.10. 16:30 Milotice - Strážnice/Sudoměřice 0 - 18
NE 24.10. 14:00 Kyjov "B" - Milotice 16 - 3
"A tým":
SO 16.10. 15:00 Šlapanice - Milotice 0 - 2 (Novák Š., Antoš D.)
"B tým":
NE 17.10. 15:30 Žádovice - Milotice 2 - 3 (Klvaň, Snopek A., Novák Š.)
"Dorost":
NE 17.10. 12:45 Milotice - Kostelec 11 - 0
"St. žáci":
ÚT 12.10. 16:00 Milotice - Čejč/Hovorany 0 - 7
"St. přípravka":
PO 18.10. 16:30 Milotice - Strážnice/Sudoměřice
"A tým":
NE 10.10. 15:30 Rohatec - Milotice 2 - 2 (Kundrata R., Macháček M.)
"Dorost":
NE 10.10. 13:15 Těmice/Mor. Písek - Milotice 2 - 5
"St. žáci":
SO 9.10. 10:30 Čejč/Hovorany - Milotice 7 - 1
"St. přípravka":
PÁ 8.10. 17:00 Blatnice - Milotice 13 - 10
"A tým":
NE 3.10. 15:30 Milotice - Velká nad Veličkou 9 - 1 (Novák Š. 4, Antoš D. 2, vlastní 2, Kundrata R.)
"B tým":
NE 3.10. 15:30 Moravany - Milotice 4 - 1 (Antoš Z.)
"Dorost":
ÚT 28.9. 16:00 Charv. Nová Ves - Milotice 1 - 1
NE 3.10. 13:00 Milotice - Vnorovy 7 - 2
"St. žáci":
SO 2.10. 15:00 Milotice - Mor. Písek/Žeravice
"St. přípravka":
ÚT 28.9. 16:00 Lovčice - Milotice 7 - 1
"A tým":
NE 26.9. 16:00 Dubňany - Milotice 0 - 1(Novák Š.)
"B tým":
SO 25.9. 16:00 Milotice - Ježov/Vlkoš 1 - 1 (Snopek A.)
"Dorost":
SO 25.9. 14:00 Brumovice - Milotice 0 - 16
"St. žáci":
NE 26.9. 12:30 Petrov - Milotice 4 - 2
"St. přípravka":
ČT 23.9. 17:00 Milotice - Kostelec 6 - 4
"A tým":
NE 19.9. 16:00 Milotice - Vyškov "B" 3 - 1 (Habáň R., Kundrata R., Holub P.)
"B tým":
SO 18.9. 16:00 Dubňany "B" - Milotice 9 - 1 (Klvaň P.)
"Dorost":
NE 19.9. 13:30 Milotice - Kobylí/Bořetice 2 - 1
"St. žáci":
ČT 23.9. 16:30 Milotice - Čejč/Hovorany
"St. přípravka":
ÚT 14.9. 17:00 Milotice - Ježov/Žádovice 3 - 17
"A tým":
SO 11.9. 16:30 Lednice - Milotice 4 - 2 (Novák Š., Nedvědický J.)
"B tým":
NE 12.9. 16:30 Milotice - Mikulčice 10 - 0 (Antoš Z. 3, Julínek Z., Snopek A.2, Novák Š.2, Nikl R., Nedvědický J.
"Dorost":
PÁ 10.9. 17:00 Ratíškovice "B" - Milotice 3 - 0
"St. žáci":
ČT 9.9. 17:00 Milotice - Petrov 0 - 2
"St. přípravka":
SO 11.9. 13:30 Rohatec - Milotice 9 - 1
"A tým":
NE 5.9. 16:30 Milotice - Veselí nad Moravou 2 - 5 (Novák Š., Nedvědický J.)
"B tým":
SO 4.9. 16:30 Vracov - Milotice "B" 6 - 0
"Dorost":
NE 5.9. 14:00 Milotice - Žarošice 3 - 1
"St. žáci":
SO 4.9. 15:00 Milotice - Žarošice 0 - 5
"St. přípravka":
SO 4.9. 13:00 Milotice - Vacenovice 1 - 28
"A tým":
NE 29.8. 10:30 Velké Pavlovice - Milotice 1 - 2 (Novák Š., vlastní)
"B tým":
NE 29.8. 17:00 Milotice - Nesyt Hodonín 1 - 2 (Snopek A.)
"Dorost":
SO 28.8. 15:00 Bukovany - Milotice 1 - 12
"St. žáci":
SO 28.8. 14:15 Mor. Písek/Žeravice - Milotice 3 - 1
"St. přípravka":
PO 30.8. 17:00 Ratíškovice "B" - Milotice 26 - 9
"A tým":
NE 22.8. 16:30 Milotice - Kohoutovice 3 - 5 (Holub P. 2, Novák Š.)
"B tým":
NE 22.8. 17:30 Lužice - Milotice 0 - 1 (Měchura M.)
"A tým":
NE 15.8. 17:30 Vacenovice - Milotice 3 - 3 (Novák Š., Holub P., Kundrata R.)
"B tým":
SO 14.8. 17:30 Milotice - Vřesovice 3 - 2 (Nikl R. 2, Školař J.)
"A tým":
NE 8.8. 16:30 Milotice - Valtice 4 - 1 (Antoš D., Novák Š., Holub P., Bidmon M.)
Přípravné zápasy
"A tým":
PÁ 16.7. 18:00 Milotice - Vlkoš 11 - 2 (Novák Š. 4, Antoš D. 3, Nedvědický 2, Holub, Kundrata R.)
NE 25.7. 16:30 Milotice - Svatobořice 1 - 2 (Kundrata R.)
ST 28.7. 17:30 Vel. Bílovice - Milotice, krajský pohár 1 - 6 (Novák Š. 3, Kundrata R., Antoš D., Nedvědický J.)
NE 1.8. 17:30 Milotice - Sparta Brno, krajský pohár 1 - 5 (Kundrata R.)
NE 8.8. 16:30 Milotice - Valtice, mistrovský zápas
PÁ 4.6. 18:00 Vlkoš - Milotice 4 - 5 (Holub P. 3, Nedvědický J., Antoš D.)
PÁ 11.6. 18:00 Milotice - Svatobořice 0- 3
NE 20.6. 17:00 Milotice - Kyjov 3 - 1 (Holub P., Bartoň Z., Novák Š.)
"B tým":
SO 7.8. 18:00 Milotice - Násedlovice zrušeno
"Dorost":
NE 25.7. 15:00 Milotice - Starý Poddvorov 0 - 5
SO 31.8. 14:30 Milotice - Dubňany U17 0 - 2
NE 13.6. 14:30 Hovorany - Milotice 4 - 2 (Krist O., Brhel O.)
NE 20.6. 14:30 Milotice - Vnorovy 1 - 4