SEZONA 2017/18
Mistrovské zápasy - jaro 2018
1A. třída sk. B - konečná tabulka - dosud nejlepší umístění mužů v historii
1 | TJ Sokol Krumvíř | 26 | 22 | 2 | 2 | 83:27 | 68 |
2 | TJ Sokol Hroznová Lhota | 26 | 18 | 2 | 6 | 88:32 | 56 |
3 | MFK Vyškov B | 26 | 15 | 4 | 7 | 43:31 | 49 |
4 | FK Baník Dubňany | 26 | 12 | 9 | 5 | 51:24 | 45 |
5 | FK Baník Ratíškovice | 26 | 13 | 4 | 9 | 51:46 | 43 |
6 | SK Rakvice 1932 | 26 | 13 | 3 | 10 | 66:57 | 42 |
7 | TJ Moravan Lednice | 26 | 12 | 6 | 8 | 62:53 | 42 |
8 | TJ Kordárna Velká nad Veličkou | 26 | 10 | 10 | 6 | 43:43 | 40 |
9 | FK Milotice | 26 | 10 | 6 | 10 | 54:65 | 36 |
10 | TJ Slavoj Velké Pavlovice | 26 | 8 | 4 | 14 | 51:65 | 28 |
11 | FC Kyjov 1919 | 26 | 7 | 4 | 15 | 54:75 | 25 |
12 | TJ Slavoj Rohatec | 26 | 6 | 4 | 16 | 56:75 | 22 |
13 | TJ Dražovice | 26 | 3 | 3 | 20 | 24:77 | 12 |
14 | FK Blatnice pod Sv. Ant. | 26 | 2 | 1 | 23 | 32:88 | 7 |
3. třída sk. A - konečná tabulka - POSTUP DO OP!!!
1 | FK Milotice B | 22 | 16 | 2 | 4 | 71:34 | 50 |
2 | TJ Mikulčice B | 22 | 15 | 4 | 3 | 56:20 | 49 |
3 | Moravia Násedlovice | 22 | 12 | 5 | 5 | 48:31 | 41 |
4 | Baník Lužice | 22 | 13 | 0 | 9 | 49:38 | 39 |
5 | FC VRACOV | 22 | 9 | 3 | 10 | 49:46 | 30 |
6 | NESYT Hodonín | 22 | 9 | 3 | 10 | 41:52 | 30 |
7 | Slavoj Rohatec B | 22 | 9 | 2 | 11 | 42:48 | 29 |
8 | SK Vacenovice B | 22 | 9 | 1 | 12 | 30:38 | 28 |
9 | 1. FC Čejkovice | 22 | 7 | 4 | 11 | 37:44 | 25 |
10 | Sokol Vlkoš | 22 | 6 | 5 | 11 | 38:52 | 23 |
11 | SK Čejč | 22 | 4 | 5 | 13 | 21:47 | 17 |
12 | Podlužan Prušánky | 22 | 4 | 4 | 14 | 32:64 | 16 |
OS st. žáci - konečná tabulka
1 | Agro Vnorovy | 18 | 15 | 2 | 1 | 86:15 | 47 |
2 | SK Prušánky | 18 | 13 | 4 | 1 | 111:22 | 43 |
3 | FK Hovorany | 18 | 12 | 1 | 5 | 58:20 | 37 |
4 | Hroznová Lhota | 18 | 11 | 0 | 7 | 63:43 | 33 |
5 | TJ Baník Lužice | 18 | 8 | 1 | 9 | 50:45 | 25 |
6 | Ježov/Žeravice | 18 | 8 | 0 | 10 | 42:51 | 24 |
7 | Mor. Násedlovice | 18 | 6 | 1 | 11 | 42:75 | 19 |
8 | NESYT Hodonín | 18 | 5 | 0 | 13 | 51:77 | 15 |
9 | FK Milotice | 18 | 4 | 1 | 13 | 21:73 | 13 |
10 | Sokol Dambořice | 18 | 3 | 0 | 15 | 24:127 | 9 |
"A" So 16.6. 16:30 Milotice - Rakvice 5 - 4 (Antoš Z. 2, Klvaň P., Holub P., Šifel R.)
"A" So 9.6. 16:30 Dražovice - Milotice 1 - 1 (Šifel R.)
"B" Ne 10.6. 16:30 Milotice - Lužice 4 - 1 (Holub P. 2, Snopek A., Klvaň P.)
"A" Ne 3.6. 16:30 Milotice - Vyškov "B" 2 - 0 (Holub P., Neduchal A.)
"B" Ne 3.6. 16:30 Čejč - Milotice 1 - 2 (Klvaň P. 2)
Žáci So 2.6. 14:00 Ježov/Žeravice - Milotice 5 - 1
"A" Ne 27.5. 16:30 Hroz. Lhota - Milotice 7 - 2 (Vaško P., Machlica E.)
"B" So 26.5. 16:30 Milotice - Rohatec "B" 6 - 1 (Snopek A. 2, Novák O., Novák Š., Neduchal A., Mikéska M.)
Žáci So 26.5. 14:30 Milotice - Nesyt Hodonín 2 - 0
"A" Ne 20.5. 10:30 Velké Pavlovice - Milotice 1 - 3 (Šifel R. 2, Antoš Z.)
"B" Ne 20.5. 16:30 Milotice - Vracov 2 - 1 (Snopek A., Hofr L.)
Žáci Ne 20.5. 10:00 Dambořice - Milotice 0 - 2
"A" Ne 13.5. 16:30 Milotice - Velká nad Veličkou 8 - 0 (Holub P. 3, Vaško P. 2, Šifel R. 2, Gergel J.)
"B" Ne 13.5. 16:30 Prušánky - Milotice 1 - 0
Žáci Ne 13.5. 14:30 Milotice - Lužice 1 - 2
"A" So 5.5. 16:30 Lednice - Milotice 3 - 2 (Novák Š., Holub P.)
"B" Út 8.5. 16:30 Milotice - Vlkoš 9 - 2 (Novák Š. 4, Klvaň P. 3, Vašulka P., Snopek A.)
Žáci Ne 6.5. 11:00 Hovorany - Milotice 2 - 0
"A" Ne 29.4. 16:00 Milotice - Ratíškovice 1 - 3 (Holub P.)
"B" Ne 29.4. 16:00 Násedlovice - Milotice 2 - 1 (Novák Š.)
Žáci Ne 29.4. 14:00 Milotice - Hroz. Lhota 3 - 0
"A" Ne 22.4. 10:15 Kyjov - Milotice 6 - 1 (Vaško P.)
"B" So 21.4. 16:00 Milotice - Vacenovice 4 - 2 (Novák Š., Klvaň P., Měchura M., Snopek A.)
Žáci Ne 22.4. 13:45 Prušánky - Milotice 11 - 0
"A" Ne 15.4. 15:30 Milotice - Blatnice 2 - 1 (Vaško P., Machlica E.)
"B" So 14.4. 15:30 Nesyt Hodonín - Milotice 0 - 4 (Snopek A. 2, Klvaň P., Mikéskam M.)
Žáci Ne 15.4. 13:30 Milotice - Násedlovice 2 - 2
"A" Ne 8.4. 15:30 Rohatec - Milotice 1 - 2 (vlastní, Vaško P.)
"B" So 7.4. 15:30 Milotice - Mikulčice "B" 1 - 1 (Novák Š.)
Žáci So 7.4. 13:30 Vnorovy - Milotice 8 - 1
"A" Ne 1.4. 15:30 Milotice - Dubňany 0 - 1
"B" Ne 1.4. 15:30 Čejkovice - Milotice 2 - 3 (Novák Š. 2, Klvaň P.)
"A" So 24.3. 15:00 Krumvíř - Milotice 8 - 3 (Holub P.,Vaško P., Toman P.)
Zimní příprava 2018
"A" Čt 15.2. 18:00 Milotice - Jevišovice 3 - 4 (Gergel J., Vaško P., Novák Š.)
"A" So 24.2. 15:00 Milotice - Šardice 4 - 6 (Vaško P. 2, Gergel J., Novák Š.)
"A" Pá 2.3. 18:00 Strážnice - Milotice 1 - 4 (Machlica E. 2, Budík P., Novák Š.)
"A" So 10.3. 10:00 Vacenovice - Milotice 1 - 4 (Vaško P.2, Holub P., Novák Š.)
"A" Ne 18.3. 13:00 Milotice - Kneždub 4 - 3 (Vaško P. 2, Gergel J., Šifel R.)
"B" So 10.3. 16:00 Milotice - Moravany 2 - 3 (Novák Š., Antoš Z.)
"B" So 17.3. 16:00 Ždánice "B" - Milotice 0 - 0
"B" Ne 25.3. 14:00 Milotice - Petrov 2 - 7 (Nedvědický J., Klvaň P.)
Mistrovské zápasy - podzim 2017
"A": So 4.11. 14:00 Milotice - Krumvíř 1 - 3 (Habáň R.)
"A": So 28.10. 14:00 Rakvice - Milotice 3 - 2 (Šifel R. 2)
"A": Ne 22.10. 14:30 Milotice - Dražovice 4 - 2 (Holub P. 2, Hofr L., Nedvědický J.)
"A": Ne 15.10. 15:00 Vyškov "B" - Milotice 5 - 0
Žáci: Pá 13.10. 16:00 Milotice - Ježov/Žeravice 1 - 3
"A": Ne 8.10. 15:00 Milotice - Hroznová Lhota 2 - 1 (Šifel R., Hofr L.)
"B": Ne 8.10. 15:00 Rohatec "B" - Milotice 2 - 4 (Novák Š. 3, Snopek A.)
Žáci: Ne 8.10. 10:00 Nesyt Hodonín - Milotice 4 - 6
"A": Ne 1.10. 15:00 Milotice - Velké Pavlovice 2 - 2 (Holub P., Gergel J.)
"B": Čt 28.9. 15:30 Milotice - Čejč 4 - 2 (Klvaň, Novák Š., Holub P., Kundrata R.)
"B": So 30.9. 15:00 Vracov - Milotice 2 - 3 (Snopek A. 2, Novák Š.)
Žáci: Čt 28.9. 13:30 Milotice - Vnorovy 0 - 3
Žáci: Ne 1.10. 12:45 Milotice - Dambořice 2 - 4
"A": So 23.9. 15:30 Velká Nad Veličkou - Milotice 1 - 1 (Šifel R.)
"B": Ne 24.9. 15:30 Milotice - Prušánky 5 - 1 (Klvaň 3, Novák Š., Snopek A.)
Žáci: Ne 24.9. 10:00 Lužice - Milotice 7 - 0
"A": Ne 17.9. 15:30 Milotice - Lednice 0 - 4
"B": Ne 17.9. 15:30 Vlkoš - Milotice 4 - 2 (Vašulka P., vlastní)
Žáci: Ne 17.9. 13:15 Milotice - Hovorany 0 - 6
"A": So 9.9. 16:00 Ratíškovice - Milotice 1 - 1 (Šifel R.)
"B": Ne 10.9. 16:00 Milotice - Násedlovice 4 - 1 (Novák Š.2. Mikéska M., Snopek)
Žáci: Ne 9.9. 13:45 Hroz. Lhota - Milotice 11 - 1
"A": Ne 3.9. 16:00 Milotice - Kyjov 2 - 1 (Šifel 2)
"B": So 2.9. 16:00 Vacenovice "B" - Milotice 1 - 2 (Novák Š., Snopek)
Žáci: Ne 3.9. 13:45 Milotice - Prušánky 0 - 2
"A": Ne 27.8. 16:30 Blatnice - Milotice 1 - 2 (Holub P., Šifel R.)
"B": So 26.8. 16:30 Milotice - Nesyt Hodonín 6 - 1 (Snopek 2, Novák Š. 2, Střelecký 2)
Žáci: Ne 27.8. 14:00 Násedlovice - Milotice 3 - 0
"A": Ne 20.8. 16:30 Milotice - Rohatec 4 - 4 (Kasan 2, Holub P., Habáň)
"B": So 19.8. 17:00 Mikulčice "B" - Milotice 1 - 1 (Hofr)
"A": Ne 13.8. 16:30 Dubňany - Milotice 1 - 1 (Habáň R.)
"B": So 12.8. 17:00 Milotice - Čejkovice 2 - 0 (Novák Š., Snopek A.)
"B": Ne 6.8. 17:00 mistrovský zápas Lužice - Milotice 5 - 2 (Novák Š. 2)
Letní příprava 2017
"A": Ne 23.7. 17:00 Milotice - Šardice 2 - 1 (Kubisa, Novák)
"A": Ne 30.7. 17:00 Krajský pohár Milotice - Velká nad Veličkou 2 - 0 (Kasan, Gergel)
"A": Ne 6.8. 17:00 Krajský pohár Milotice - Veselí nad Moravou 1 - 7 (Hofr)
"A": Ne 13.8. 16:30 mistrovský zápas Dubňany - Milotice
"B": So 29.7. 17:00 Milotice - Ježov 4 - 2 (Měchura, Klvaň, Vašulka, Kotásek P.)
"B": Ne 6.8. 17:00 mistrovský zápas Lužice - Milotice 5 - 2 (Novák Š. 2)