SEZONA 2013/14
Mistrovské zápasy - jaro 2014
Konečné tabulky
"A" tým
1. | FK Baník Dubňany | 26 | 14 | 7 | 5 | 57:33 | 49 |
2. | Moravan Lednice | 26 | 14 | 3 | 9 | 62:37 | 45 |
3. | Slavoj Velké Pavlovice | 26 | 13 | 3 | 10 | 48:41 | 42 |
4. | Slavoj Rohatec | 26 | 12 | 6 | 8 | 54:53 | 42 |
5. | Šaratice | 26 | 11 | 6 | 9 | 47:41 | 39 |
6. | Sokol Lanžhot | 26 | 12 | 3 | 11 | 52:47 | 39 |
7. | Dražovice | 26 | 11 | 6 | 9 | 41:36 | 39 |
8. | Rakvice 1932 | 26 | 10 | 8 | 8 | 45:37 | 38 |
9. | FC Bučovice | 26 | 11 | 4 | 11 | 40:38 | 37 |
10. | SK Slavkov u Brna | 26 | 8 | 8 | 10 | 41:56 | 32 |
11. | MSK Břeclav B | 26 | 9 | 5 | 12 | 40:57 | 32 |
12. | Sokol Bořetice | 26 | 6 | 9 | 11 | 45:52 | 27 |
13. | Slavoj Podivín | 26 | 7 | 5 | 14 | 41:57 | 26 |
14. | Agro Milotice | 26 | 5 | 5 | 16 | 36:64 |
20 |
"B" tým
1 | Sokol Nenkovice | 26 | 20 | 4 | 2 | 82 | 32 | 64 |
2 | FK Dolní Bojanovice | 26 | 18 | 4 | 4 | 67 | 22 | 58 |
3 | Družba Bukovany | 26 | 14 | 8 | 4 | 80 | 44 | 50 |
4 | Moravia Násedlovice | 26 | 15 | 2 | 9 | 64 | 47 | 47 |
5 | Baník Dubňany B | 26 | 13 | 4 | 9 | 55 | 42 | 43 |
6 | Agro Milotice B | 26 | 13 | 1 | 12 | 62 | 47 | 40 |
7 | Sokol Čejč | 26 | 10 | 8 | 8 | 49 | 36 | 38 |
8 | Sokol Bohuslavice | 26 | 12 | 2 | 12 | 45 | 41 | 38 |
9 | Baník Mikulčice B | 26 | 10 | 6 | 10 | 45 | 42 | 36 |
10 | FK Šardice | 26 | 9 | 2 | 15 | 41 | 58 | 29 |
11 | Podlužan Prušánky | 26 | 9 | 1 | 16 | 56 | 77 | 28 |
12 | Sokol Terezín | 26 | 7 | 5 | 14 | 49 | 56 | 26 |
13 | Sokol Želetice | 26 | 5 | 2 | 19 | 35 | 92 | 17 |
14 | Spartak Svatobořice B | 26 | 2 | 1 | 23 | 25 | 119 | 7 |
Dorost
1 | Sokol Hroznová Lhota | 22 | 17 | 2 | 3 | 118 | 37 | 81 | 53 |
2 | SK Žarošice | 22 | 17 | 0 | 5 | 88 | 29 | 59 | 51 |
3 | Sokol Lipov | 22 | 13 | 2 | 7 | 80 | 48 | 32 | 41 |
4 | FC Vracov | 22 | 12 | 4 | 6 | 76 | 47 | 29 | 40 |
5 | Sokol Dambořice | 22 | 13 | 1 | 8 | 66 | 48 | 18 | 40 |
6 | Mogul Vacenovice | 22 | 9 | 3 | 10 | 67 | 70 | -3 | 30 |
7 | Sokol Petrov | 22 | 9 | 2 | 11 | 57 | 70 | -13 | 29 |
8 | KEN Veselí nad Moravou | 22 | 8 | 4 | 10 | 50 | 80 | -30 | 28 |
9 | Spartak Svatobořice | 22 | 6 | 5 | 11 | 41 | 55 | -14 | 23 |
10 | Agro Milotice | 22 | 6 | 4 | 12 | 47 | 81 | -34 | 22 |
11 | Baník Lužice | 22 | 6 | 2 | 14 | 52 | 104 | -52 | 20 |
12 | Slavoj Moravany | 22 | 1 | 1 | 20 | 25 | 98 | -73 | 4 |
"A" tým: neděle 15.6. 16:30 Dražovice - Milotice 3 - 1 (Antoš M.)
"B" tým: sobota 14.6. 16:30 Milotice - Terezín 4 - 1 (Holub P. 3, Mikéska M.)
Dorost: neděle 15.6. 14:15 Lužice - Milotice 2 - 1
"A" tým: neděle 8.6. 16:30 Milotice - Rohatec 4 - 5 (Hofr 2, Habáň, Gergel)
"B" tým: sobota 7.6. 16:30 Svatobořice - Milotice 0 - 5 (Novák 2, Gál, Mikéska, Bůček)
Dorost: neděle 8.6. 14:15 Milotice - Vacenovice 1 - 6
Žáci: sobota 7.6. 13:00 FKM Morava - Milotice 1 - 1
"A" tým: sobota 31.5. 16:30 Podivín - Milotice 2 - 1 (Habáň R.)
"B" tým: neděle 1.6. 16:30 Milotice - Nenkovice 2 - 4 (Holub L. 2)
Dorost: neděle 1.6. 14:15 Moravany - Milotice 2 - 2
Žáci: neděle 1.6. 14:30 Milotice - Lužice 1 - 1
Přípravka: neděle 1.6. 13:00 Milotice - Kněždub 10 - 2
"A" tým: neděle 25.5. 16:30 Milotice - Lanžhot 2 - 2 (Habáň R. pen, Hofr)
"B" tým: neděle 25.5. 16:30 Násedlovice - Milotice 4 - 1 (Vaněk)
Dorost: neděle 25.5. 14:15 Milotice - Hroznová Lhota 1 - 4
Žáci: neděle 25.5. 10:00 Sobůlky - Milotice 1 - 5
Přípravka: neděle 25.5. 10:00 Bzenec - Milotice 2 - 9
"A" tým: neděle 18.5. 10:30MSK Břeclav "B" - Milotice 3 - 1 (Gergel J.)
"B" tým: sobota 17.5. 16:30 Milotice - Bohuslavice 3 - 1 (Novák Š. 2, Vaněk)
Dorost: neděle 18.5. 14:15 KEN Veselí nad Moravou - Milotice 6 - 0
Žáci: volno
Přípravka: sobota 17.5. 15:00 Milotice - Mor. Písek
"A" tým: neděle 11.5. 16:30 Milotice - Slavkov u Brna 2 - 3 (Gergel, Habáň)
"B" tým: neděle 11.5. 16:30 Čejč - Milotice 3 - 6 (Vaněk 3, Holub P. 2, Mikéska)
Dorost: neděle 11.5. 14:15 Milotice - Dambořice 4 - 6
Žáci: neděle 11.5. 14:45 Svatobořice - Milotice 4 - 0
Přípravka: neděle 11.5. 9:30 Svatobořice - Milotice 2 - 9
"A" tým: neděle 4.5. 16:30 Dubňany - Milotice 2 - 0
"B" tým: sobota 3.5. 16:30 Milotice - Mikulčice "B" 1 - 0 (Balous)
Dorost: sobota 3.5. 14:15 Vracov - Milotice 4 - 1
Žáci: sobota 3.5. 14:30 Milotice - Moravský Písek 4 - 2
Přípravka: sobota 3.5. 13:00 Milotice - Lipov 2 - 1
"A" tým: neděle 27.4. 16:00 Milotice - Lednice 2 - 1 (Hofr 2)
"B" tým: sobota 26.4. 16:00 Dubňany - Milotice 1 - 3 (Holub P., Měchura, Antoš M.)
Dorost: neděle 27.4. 13:45 Milotice - Svatobořice 1 - 1
Žáci: čtvrtek 1.5. 17:00 Milotice - Bukovany 43 - 0
Přípravka: čtvrtek 24.4. Vacenovice - Milotice
"A" tým: sobota 19.4. 16:00 Rakvice - Milotice 1 - 2 (Hofr, Gergel)
"B" tým: neděle 20.4. 16:00 Milotice - Prušánky 4 - 1 (Vaněk 2, Gál, Novák)
Dorost: volno
Žáci: sobota 19.4. 14:00 Milotice - Hovorany nehráno, hosté nepřijeli, 3 - 0 kontumace
Přípravka: volno
"A" tým: neděle 13.4. 16:00 Milotice - Bořetice 4 - 0 (Kasan 2, Novák, Habáň)
"B" tým: neděle 13.4. 16:00 Želetice - Milotice 0 - 3 (Vaněk 2, Bůček)
Dorost: neděle 13.4. 13:45 Milotice - Lipov 4 - 3
Žáci: neděle 13.4. 13:00 Žarošice - Milotice 0 - 3 (Antoš 2, Herzán)
Přípravka: neděle 13.4. 11:00 Mikulčice - Milotice
"A" tým: neděle 6.4. 10:30 Velké Pavlovice - Milotice 4 - 0
"B" tým: neděle 6.4. 15:30 Milotice - Šardice 6 - 2 (Holub P.3, Vaněk M., Hroudný J., Mikéska M.)
Dorost: neděle 6.4. 13:00 Žarošice - Milotice 9 - 1
Žáci: neděle 6.4. 13:30 Milotice - Dolní Bojanovice 7 - 0 (Antoš 7)
Přípravka: neděle 6.4. 12:00 Milotice - Vracov "B" 4 - 2
"A" tým:
30.3.
Milotice - Šaratice 2 - 1
Branky: Dobeš R., Hofr L.
"B" tým:
Bukovany - Milotice 2 - 1
Branky: Holub P.
Mistrovské zápasy - podzim 2013
10.11. Agro Milotice - Bučovice 1 - 3 (1-3)
Branky: Gergel J.
Sestava Milotic: Nedvědický Z. - Knotek P. Habáň R. Antoš Z.(83´Neduchal R.) Šeďa R.(71´Mikéska M.) - Balous J.(46´Hroudný J.) Zajíc R. Gergel J. Bidmon P.(71´Dobeš R.) - Hofr L. Antoš M.(83´Lamáček L.)
Náhradníci: Mikéska M., Dobeš R., Lamáček L., Neduchal R., Hroudný J.
3.11. Agro Milotice - Dražovice 1 - 1 (1-0)
Branky: Bidmon P.
Sestava Milotic: Nedvědický Z. - Knotek P. Habáň R. Neduchal R. Šeďa R. - Hroudný J.(59´Balous J.) Zajíc R. Gergel J.(85´Dobeš R.) Bidmon P. - Hofr L. Novák Š. (21´Antoš M.) Náhradníci: Mikéska M., Antoš M., Dobeš R., Balous J.
"B" tým:
Dolní Bojanovice - Milotice 3 - 1
Branky: Vaněk M.
Dorost:
Milotice - Petrov 6 - 2
27.10. Slavoj Rohatec - Agro Milotice 4 - 1 (2-1)
Branky: Hofr L.
Sestava Milotic: Nedvědický Z. - Mikéska M. Habáň R. Antoš Z. Bidmon P. - Antoš M.(60´Šeďa R.) Zajíc R. Balous J.(83´Neduchal R.) Hroudný J.(67´Knotek P.) - Hofr L. Novák Š.(73´Lamáček L.)
Náhradníci: Knotek P., Neduchal R., Lamáček L., Šeďa R., Měchura M.
"B" tým:
Milotice - Svatobořice "B" 2 - 1
Branky: Měchura M. 2
Dorost:
Vacenovice - Milotice 3 - 4
20.10. Agro Milotice - Slavoj Podivín 0 - 1 (0-0)
Branky:
Sestava Milotic: Nedvědický Z. - Hroudný J. Habáň R. Mikéska M. Šeďa R. - Antoš M.(54´Novák Š.) Zajíc R. Balous J. Bidmon P. - Hofr L. Kasan T. (79´Dobeš R.)
Náhradníci: Knotek P., Novák Š., Dobeš R.
"B" tým:
Nenkovice - Milotice 3 - 2
Branky: Nedvědický M., Holub L.
Dorost:
Milotice - Moravany 5 - 1
Žáci:
Lužice - Milotice 7 - 1
13.10. Sokol Lanžhot - Agro Milotice 3 - 1 (1-0)
Branky: Lamáček L.
Sestava Milotic: Nedvědický Z. - Knotek P.(82´Lamáček L.) Mikéska M. Antoš Z. Bidmon P. - Zajíc R. Habáň R. Balous J.(66´Hroudný J.) Antoš M.(70´Šeďa R.) - Hofr L.(82´Měchura M.) Novák Š. (46´Kasan T.)
Náhradníci: Šeďa R., Kasan T., Hroudný J., Měchura M., Lamáček L.
"B" tým:
Milotice - Násedlovice 2 - 2
Branky: Novák Š., Vaněk M.
Dorost:
Hroz. Lhota - Milotice 8 - 1
6.10. Agro Milotice - MSK Břeclav "B" 1 - 3 (1-1)
Branky: Bidmon P.
Sestava Milotic: Nedvědický Z. - Knotek P. Mikéska M. Antoš Z. Bidmon P. (80´Měchura M.) - Hroudný J.(66´Dobeš R.) Zajíc R. Habáň R. Antoš M. - Hofr L. (76´Lamáček L.) Kasan T. (30´Šeďa R.)
Náhradníci: Šeďa R., Dobeš R., Měchura M., Lamáček L.
"B" tým:
Bohuslavice - Milotice 1 - 2
Branky: Novák Š. 2
Dorost:
Milotice - KEN Veselí nad Moravou 2 - 2
Žáci:
Milotice - Vracov 3 - 1
29.9. Slavkov u Brna - Agro Milotice 1 - 1 (1-1)
Branky: Kasan T.
Sestava Milotic: Nedvědický Z. - Knotek P. Mikéska M. Antoš Z. Šeďa R. - Hroudný J.(38´Balous J..) Zajíc R. Habáň R. Antoš M. - Hofr L. Kasan T. (73´Novák Š.)
Náhradníci: Novák Š., Balous J., Lamáček L.
"B" tým:
Milotice - Čejč 3 - 4
Branky: Holub L. 2, Kasan T.
Dorost:
Dambořice - Milotice 7 - 0
Přípravka:
Milotice - Svatobořice 6 - 4
22.9. Agro Milotice - Baník Dubňany 1 - 1 (0-0)
Branky: Antoš Z.
Sestava Milotic: Nedvědický Z. - Knotek P. Mikéska M. Antoš Z. Bidmon P. (90´Dobeš R.) - Hroudný J.(83´Novák Š.) Zajíc R.(83´ Šeďa R.) Habáň R. Antoš M. (71´Budík P..) - Hofr L. Kasan T.
Náhradníci: Měchura M., Budík P., Novák Š., Šeďa R., Svitálek J., Dobeš R.
"B" tým:
Mikulčice "B" - Miloce 4 - 1
Branky: Novák Š.
Dorost:
Milotice - Vracov 2 - 4
Žáci:
Mor. Písek - Milotice 2 - 2
15.9. Lednice - Agro Milotice 1 - 1 (0-1)
Branky: Kasan T.
Sestava Milotic: Nedvědický Z. - Knotek P. (66´Budík P.) Mikéska M.(89´Lamáček L.) Antoš Z. Bidmon P. - Hroudný J. Zajíc R. Habáň R. Antoš M. (71´Šeďra R.) - Hofr L.(80´Novák Š.) Kasan T.
Náhradníci: Lamáček L., Budík P., Novák Š., Šeďa R., Svitálek J.
"B" tým:
Milotice - Dubňany "B" 1 - 2
Branky: Novák Š.
Dorost:
Svatobořice - Milotice 0 - 0
Přípravka:
Milotice - Vacenovice 2 - 12
8.9. Agro Milotice - Rakvice 0 - 3 (0-2)
Branky:
Sestava Milotic: Svitálek J. - Knotek P. Habáň R. Antoš Z. Šeďa R. - Budík P. (74´ Šťastný L.) Zajíc R. Antoš M.(59´Dobeš R.) Hroudný J. (59´Bidmon P.) - Hofr L. Kasan T. (69´Novák Š.) Náhradníci: Lamáček L., Hroudný L., Antoš M., Měchura M.
"B" tým:
Prušánky - Milotice 4 - 3
Branky: Lamáček L. 2, Měchura M.
Dorost:
volno
Žáci:
Hovorany - Milotice 0 - 2
1.9. Bořetice - Agro Milotice 7 - 1 (3-0)
Branky: Budík P.
Sestava Milotic: Svitálek J. - Knotek P. Neduchal R. Mikéska M. (42´Antoš M.) Šeďa R. (64´Hroudný L.) - Budík P. Habáň R. Balous J. Šťastný L.(69´Měchura M.) - Hofr L. Novák Š. (55´Lamáček L.)
Náhradníci: Lamáček L., Hroudný L., Antoš M., Měchura M.
"B" tým:
Milotice - Želetice 4 - 0
Branky: Lamáček L., Vaněk M., Holub P., vlastní
Dorost:
Lipov - Milotice 4 - 0
Přípravka:
Milotice - Mikulčice
25.8. Agro Milotice - Velké Pavlovice 4 - 2 (1-1)
Branky: Hofr L., Budík P., Kasan T., Habáň R.
Sestava Milotic: Nedvědický Z. - Knotek P..Habáň R. Mikéska M. (87´ Dobeš R.) Šeďa R. - Budík P. Hofr L. Balous J. Hroudný J. - Kasan T. (82´ Šťastný L.) Novák Š. (64´Antoš M.) Náhradníci: Šťastný L., Antoš M., Dobeš R., Svitálek J.
"B" tým:
Šardice - Milotice 1 - 0
Branky:
Dorost:
Milotice - Žarošice 2 - 0
Žáci:
Dolní Bojanovice - Milotice 4 - 4
18.8. Šaratice - Agro Milotice 2 - 3 (2-1)
Branky: Branky: Hofr L., Habáň R., Budík P.
Sestava: Svitálek J. - Hroudný J. Neduchal R.Habáň R. Mikéska M. - Budík P. (86´Knotek P.) Zajíc R. Balous J. Antoš M. (54´Šťastný L.) - Kasan T. Hofr L.
Náhradníci: Šťastný L., Knotek P., Lamáček L.
"B" tým:
Milotice - Bukovany 2 - 0
Branky: Vaněk M., Lamáček L.
11.8. Bučovice - Agro Milotice 3 - 1 (1-1)
Branky: Hofr L.
Sestava Milotic: Nedvědický Z. - Hroudný J. Neduchal R. Mikéska M. (85´Knotek P.) Balous J. - Budík P. (72´Šťastný L.) Zajíc R. Habáň R. Antoš M. - Kasan T. Hofr L.
Náhradníci: Šťastný L., Knotek P., Svitálek J.,
"B" tým:
Milotice - Dol. Bojanovice 0 - 1
Branky:
Dorost:
Petrov - Milotice 4 - 1
4.8.
"B" tým:
Terezín - Milotice 2 - 0
Branky:
Dorost:
Milotice - Lužice 8 - 3
Přípravné zápasy - léto 2013
"A" tým:
pátek 12.7. úvodní trénink
neděle 14.7. 17:00 Vnorovy - Milotice 1 - 1 (Kundrata R.)
neděle 21.7 17:00 Milotice - Dambořice 4 - 1 (Antoš Z., Zajíc R., Šeďa R., Měchura M.)
neděle 28.7. 17:00 Blatnice - Milotice - předkolo KP 1 - 0
neděle 4.8. 16:30 Milotice - Vacenovice 2 - 2 (Antoš M., Balous J.)
neděle 11.8. 16:30 Bučovice - Milotice - 1. mistrovský zápas
"B" tým:
sobota 13.7. 17:00 Sudoměřice - Milotice 3 - 3 (Novák Š.2, Holub L.)
sobota 20.7. 17:00 Milotice - Bzenec "B" 5 - 5 (Novák Š., Lamáček L., Měchura M., Kundrata R.2)
sobota 27.7. 17:00 Milotice - Čejč 0 - 4
neděle 4.8. 10:15 Terezín - Milotice 2 - 0
sobota 10.8. 16:30 Milotice - Dol. Bojanovice
"Dorost"
neděle 14.7. 15:00 Vnorovy - Milotice
neděle 21.7 15:00 Milotice - Dolní Bojanovice
sobota 27.7. 15:00 Milotice - Nenkovice+Želetice
neděle 4.8. 14:15 Milotice - Lužice 8 - 3
neděle 11.8. 13:45 Petrov - Milotice